O nás

Pokojovadekorace.cz

O nás

Internetový obchod -  PokojovaDekorace.cz

Internetový obchod zaměřený na originální bytové doplňky a dekorace. Specializujeme se na designové samolepky na zeď, prostírání na stůl, fototapety, tapety a doplňky do bytu

Samolepicí dekorace na zeď (Samolepky na zeď)

Designové samolepky na zeď vyrábíme z kvalitní vinylové fólie, která je navržena tak, aby se snadno aplikovala, výborně držela a své estetické vlastnosti si zachovala co nejdéle. Díky svému matnému povrchu bude váš vybraný motiv vypadat jako dokonalá malba. Jestliže se rozhodnete pro kterýkoliv motiv samolepící dekorace, získáte nepřehlédnutelný designový prvek do vašeho bytu, kanceláře nebo obchodu. Řada motivů je navržena tak, aby konečný vzhled záležel pouze na Vaší fantazii.

A jak to tady u nás funguje?

Abychom vám usnadnili výběr, rozdělili jsme motivy samolepek do různých kategorií. V náhledu je samolepka vyobrazena v reálném interiéru. V detailu samolepky pak máte možnost výběru barvy, která se vám ihned zobrazí v náhledu. Můžete si zde změnit i barvu stěny. Budete tak mít velice reálnou představu jak bude motiv vypadat ve vašem interiéru.

Pod náhledem motivu najdete veškeré informace ohledně nákupu. Jsou zde informace například o cenách dopravy, způsobu platby, uplatnění slevového kódu nebo voucheru.

Konečný výběr samolepky záleží na vašem vkusu i na tom, kam chcete dekoraci umístit. Květiny a rostliny se dobře hodí do ložnice, písmena a vzkazy často nacházejí své místo v kuchyni, jídelnách a na chodbách. Moderní motivy zase dodají na originalitě obýváku či pracovně. Také není pravda, že zvířátka jsou pouze výsadou dětských pokojů. Postavy či jejich siluety leze použít prakticky kdekoli!

Rozhodli jste se, že samolepka na zeď je pro váš interiér to pravé? Pak si určitě vyberete z naší nabídky.

Samolepicí dekorace na zeď Dekorace na zeď - spermie Samolepka na zeď - mapy Samolepka na zeď - zviřata

 

Fototapety a tapety

Originální motivy fototapet, které nabízíme jsou individuálně vyráběné dle vašich požadavků. Při objednání si zákazník specifikuje jak rozměry motivu, tak použitý podkladní materiál. Nabízený motiv, v případě požadavku, rozměrově upravíme na požadovanou specifickou velikost.

Spolupracujeme z řadou profesionálních fotografů a většinu nabízených motivů lze zakoupit pouze v našem obchodě. Tyto originální fototapety tisknem na profesionálních velkoformátových tiskárnách speciálními ingousty určenými do interiéru. Použité barvy jsou odolné UV záření, barevná stálost v interiéru minimálně 4 roky, údržba  - otření vodou nebo vodou s mýdlem.

Fototapeta z vlastního motivu

Máte vlastní kvalitní fotografii, zhotovíme Vám z ní jedinečnou fototapetu. Volba podkladního materiálu a velikosti je samozřejmostí. Fotografii Vám upravíme dle Vaší specifikace a zašleme na odsouhlasení. Teprve pak jí vyrobíme.   

 

 

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu PokojovaDekorace.cz