O nás

Pokojovadekorace.cz

O nás

Jsme internetový obchod zaměřený na originální bytové doplňky a dekorace. Specializujeme se na designové samolepky na zeď, prostírání na stůl, fototapety, tapety a doplňky do bytu

Samolepky na zeď

Designové samolepky na zeď vyrábíme z kvalitní vinylové fólie, která je navržena tak, aby se snadno aplikovala, výborně držela a své estetické vlastnosti si zachovala co nejdéle. Díky svému matnému povrchu bude váš vybraný motiv vypadat jako dokonalá malba. Jestliže se rozhodnete pro kterýkoliv motiv samolepící dekorace, získáte nepřehlédnutelný designový prvek do vašeho bytu, kanceláře nebo obchodu. Řada motivů je navržena tak, aby konečný vzhled záležel pouze na Vaší fantazii.

A jak to tady u nás funguje?

Abychom vám usnadnili výběr, rozdělili jsme motivy samolepek do různých kategorií. V náhledu je samolepka vyobrazena v reálném interiéru. V detailu samolepky pak máte možnost výběru barvy, která se vám ihned zobrazí v náhledu. Můžete si zde změnit i barvu stěny. Budete tak mít velice reálnou představu jak bude motiv vypadat ve vašem interiéru.

Pod náhledem motivu samolepky najdete veškeré informace ohledně nákupu. Jsou zde informace například o cenách dopravy, způsobu platby, uplatnění slevového kódu nebo voucheru.

Konečný výběr samolepky na zeď záleží na vašem vkusu i na tom, kam chcete dekoraci umístit. Květiny a rostliny se dobře hodí do ložnice, písmena a vzkazy často nacházejí své místo v kuchyni, jídelnách a na chodbách. Moderní motivy zase dodají na originalitě obýváku či pracovně. Také není pravda, že zvířátka jsou pouze výsadou dětských pokojů. Postavy či jejich siluety leze použít prakticky kdekoli!

Rozhodli jste se, že samolepka na zeď je pro váš interiér to pravé? Pak si určitě vyberete z naší nabídky.

Prostírání na stůl

Prostírání má obdélníkový tvar se zakulacenými rohy. Rozměr prostírání 43 x 30 cm. Prostírání na stůl vyrábíme z kvalitního vícevrstvého PVC s textilní mřížkou, síla materiálu je cca 0,7 mm. Jedná se o měkký materiál s plošnou hmotností 650 g/m2. Matný hladký povrch. Spodní strana je bílá.

Materiál svými vlastnostmi splňuje veškeré požadavky pro použití jako prostírání - má vynikající mechanické vlatnosti, je odolný a pružný, rozměrově stálý a při ohybu se vrátí do původního stavu. Odolává vysokým teplotám až do +70 °C. Samozřejmostí je omyvatelnost pod tekoucí vodou. 

Motivy tiskneme nejkvalitnějšími barvami na trhu, které mají atest EU pro použití u dětských hraček a jsou zdravotně nezávadné.

Dětská stavebnice ze dřeva - Kostky z krabice

Kvalitní dřevěná dětská stavebnice pro rozvoj fantazie a motoriky u dětí od tří let. Stavebnice má celkem 126 kusů dřevěných kostek ve čtyřech různých délkách. Kostky jsou uloženy v uzavíratelné dřevěné krabici s kolečky. Rozměry dřevěné úložné krabice jsou 50 x 30 x 20 cm (d x š x v). Celková hmotnost dětské stavebnice včetně kostek je 12,8 kg.

Precizně opracované kvádry jsou vyrobeny z tvrdého dřeva. Přesnost hran a pravých úhlů zajišťuje stabilitu i vyšších staveb. Zvolené rozměry kvádrů umožňují různě kombinovat jednotlivé díly.

Ze 126 dřevěných kostek lze postavit třeba věž vysokou 215 cm, nedobytný hrad s padacím mostem, domek pro auta a panenky, ohradu pro zvířátka a mnoho dalších staveb. Dřevěná dětská hračka. 

Fototapety a tapety

Originální motivy fototapet, které nabízíme jsou individuálně vyráběné dle vašich požadavků. Při objednání si zákazník specifikuje jak rozměry motivu, tak použitý podkladní materiál. Nabízený motiv, v případě požadavku, rozměrově upravíme na požadovanou specifickou velikost.

Spolupracujeme z řadou profesionálních fotografů a většinu nabízených motivů lze zakoupit pouze v našem obchodě. Tyto originální fototapety tisknem na profesionálních velkoformátových tiskárnách speciálními ingousty určenými do interiéru. Použité barvy jsou odolné UV záření, barevná stálost v interiéru minimálně 4 roky, údržba  - otření vodou nebo vodou s mýdlem.

Fototapeta z vlastního motivu

Máte vlastní kvalitní fotografii, zhotovíme Vám z ní jedinečnou fototapetu. Volba podkladního materiálu a velikosti je samozřejmostí. Fotografii Vám upravíme dle Vaší specifikace a zašleme na odsouhlasení. Teprve pak jí vyrobíme.   

 

 

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu PokojovaDekorace.cz